Nákupy online

Levný obchod       >       Stavebniny

Stavebniny - Levný obchod

Levný obchod se stavebninami online, stavební materiál levně

Stavebniny s možností odebrat zboží ve 27 skladech v celé ČR. Betonová dlažba klasická, zámková dlažba a obrubníky. Fasády - polystyren, vata, omítky a perlinka. Hydroizolace - lepenky a asfaltové pásy. Sádrokartonové desky, profily, tmely, hmoždinky. Schodiště a zábradlí. OSB desky, Cetris a Fermacell. Parotěsné, difúzní stavební folie, geotextílie. Střešní krytina - šindele a plechová krytina, střešní okna Velux. Tepelné izolace polystyren, vata a dřevovláknité desky. Kategorie levného obchodu: stavebniny, dlažba, fasády, polystyren, vata, omítky, perlinka, hydroizolace, lepenky, asfaltové pásy, sádrokarton, tmely, hmoždinky, schodiště, zábradlí, OSB desky, geotextílie, palubky, výplně, střešní krytina, střešní okna, Velux, lemování.

www.stavbaonline.cz  |  Celá ČR  

Levné úsporné topné panely a infratopení

Úsporné topení topnými panely zdraví prospěšným teplem. Sálavé vytápění - infra topení prochází vzduchem, aniž by ho svým průchodem zahříval. Teplo je předáváno osobám, stěnám a dalším předmětům v prostoru přímo. Infračervené topné panely jsou naprosto nekonvenčním způsobem vytápění nejen interiérů s pomoci infračervených paprsků s mnoha přidanými hodnotami. Nejlevnější topný panel je máme s příkonem 180 W. Na stránkách naleznete kromě stránek online obchodu také ceník a akční výprodeje. Kategorie levného obchodu: úsporné topení, topné panely, sálavé vytápění, infra vytápění, teplo, vytápění, topení.

www.sunnyhouse.cz  |  Turnov, okres Liberec  

Madla pro panelové domy

DASTECH s.r.o. se specializuje na dodávky madla na zábradlí pro panelové domy. Dodáváme levná PVC madla pro panelové domy, plastová a dřevěná madla. Zajišťujeme montáž po celé ČR. Dodáváme materiál k vlastní montáži nebo zajistíme kvalifikovanou montáž na klíč. Kategorie levného obchodu: madla, zábradlí, madla na zábradlí.

www.madlapropanelovedomy.cz  |  Lahošť, okres Teplice  

Nafukovací přenosné mobilní vířivky

Nabízíme mobilní vířivé vany, přenosné vířivé vany, nafukovací vířivé vany MSpa, vířivky na zahradu nebo do interiéru. Nafukovací přenosné-mobilní vířivé vany jsou vybaveny kvalitním ohřevem a perličkovou masáží a ochranným krytem, velmi rychlá a jednoduchá instalace nafukovacích přenosných-mobilních vířivek - příjemná relaxace s blahodárnými zdravotními účinky. Nafukovací přenosné-mobilní vířivky a vířivé vany Hanscraft a Oase, MSpa & AQUA Spa. Kamenná prodejna s levnými cenami Ostrava. Kategorie levného obchodu: vířivé vany, vířivky.

www.prenosne-virivky.cz  |  Ostrava-Vítkovice, okres Ostrava-město  

Prodej vodovodních baterií

Nejlevnější cena vodovodních baterií, ručních a hlavových sprch značek Grohe a Hansgrohe. Široký sortiment pracovních rukavic značky Červa. Nabízíme rovněž brusné kotouče a vrtáky v mnoha provedeních. Ano, umíme. Kategorie levného obchodu: vodovodní baterie, vrtáky, brusné kotouče, pracovní rukavice, ruční sprchy.

www.anoumime.cz  |  Praha, okres Praha  

Baumax – nářadí a stavební materiály levně

Baumax - síť prodejen zaměřených na prodej levného a kvalitního stavebního materiálu, vybavení interiérů a zahrad, včetně prodeje rostlin. Nabízí široký sortiment nářadí, osvětlení, stavební chemie a sanitární keramiky, krbů, topných systémů a střešních krytin. Kategorie levného obchodu: obklady, dveře, plovoucí podlahy, metrážové koberce, zahradnické potřeby.

www.baumax.cz  |  Praha 4, okres Praha  

1  

Počet záznamů: 6

Přidat odkaz| Prodej domény

Katalog internetových stránek s levnými cenami nebo garancí nejlevější ceny - Levný Obchod.cz.
Copyright © LevnyObchod.cz 2003 - 2023, všechna práva vyhrazena.

Levný Obchod